Taoasis


Firma TAOASIS od początku swojej działalności promuje organiczne uprawy roślin. Jej założycie Axel Meyer już w latach 80-tych wydaje książki z zakresu zdrowego odżywiania i staje się cenionym autorytetem w tej dziedzinie. W 1991 roku jego kolejna publikacja - "Leksykon Zapachów", jest jedną z pierwszych książek w dziedzinie aromaterapii w Niemczech. Od tego momentu mała firma stała się wiodącym producentem najwyższej jakości olejków eterycznych. Dzisiaj TAOASIS dostarcza swoje produkty do m.in. 12 000 aptek w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu szeroką gamę produktów firmy TAOASIS. 100% naturalne olejki eteryczne spełniają najwyższe standardy jakości. Każdego roku są one regularnie sprawdzane pod względem jakości przez niezależne instytuty, takie jak QC & I i Ecocert, a także Demeter. Oleje bazowe także pochodzą z kontrolowanych, ekologicznych upraw i spełniają rygorystyczne normy BDIH dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych!

Dodatkowo, TAOASIS pracuje zgodnie z normą ISO 9001:2000 i certyfikatem GMP (ang.Good Manufacturing Practice) - Dobrej Praktyki Wytwarzania.  Zarejestrowane produkty lecznicze z mięty i eukaliptusa, podlegają testom klinicznym. Tak wysoka jakość olejków eterycznych, olejów bazowych, a także pozostałych produktów TAOASIS powoduje, że w niektórych krajach europejskich sprzedawane są one wyłącznie w aptekach.

Najwyższej jakości są także naturalne aromaty do potraw Baldini - najmłodsze "dziecko" TAOASIS. Pierwsze w Polsce naturalne esencje do żywności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz